top of page

Tule ja õpi surfama!

​​Windsurfing is life, the rest is details ...

© Verpelsurf 2012

© Verpelsurf 2023

© Verpelsurf 2023

​Algajakoolitus 1-le inimesele​

​​​​​​​​​​​​​​​​​Algajakoolitus sisaldab endas teoreetilisi  baasteadmisi windsurfist (kuni 30 min.) ning praktilist treeningut merel (kuni 2 tundi).​​​​​ Samuti spetsiaalset õppelauda ning kalipsot.

 

 

​​Hind : Küsi pakkumist
Algajakoolitus 2-le inimesele

Algajakoolitus kahele inimesele sisaldab baasteadmisi windsurfist (kuni 30 min.) ning praktilist treeningut merel (kuni 2 tundi). Mõlemal õpilasel on kasutada oma õppelaud ning koos on ikka lõbusam ja soodsam ka! 

 

Hind : Küsi pakkumist
Algajakoolitus - surf massidesse!

​​Kui soovite suurema seltskonnaga purjelauaga tutvust teha, siis mõtleme kindlasti midagi välja. Sõltumata Teie grupi suurusest, saavad kõik soovijad kindlasti ka ise merel purje veest välja sikutada. 

​​

Hind : Kokkuleppel

Pea meeles, et ​alustada pole kunagi hilja!
Miks üldse proovida windsurfi?
​Kui Sa arvad, et oled liiga vana või usud seda müüti, et surf on üüratult kallis ning mõeldud ainult väljavalitud seltskonnale, siis oled Sa rängalt eksinud. Kõik on palju lihtsam kui Sa arvatagi oskaksid. Lepi meie koolitajaga surfitunni aeg kokku ning me tutvustame Sulle windsurfi maailma veidi lähemalt.

"See on eelkõige iseenda proovilepanek. Surfi ei saa kunagi päris lõpuni selgeks ning lõputu areng ongi just see, mis teeb merel kihutamise nii kaassahaaravaks".

Verpelsurfi purjelauakoolituse meeskond

© Verpelsurf 2023

bottom of page